BİLGİN CAM

Alüminyum Doğrama, Cam Balkon, Pimapen, Ofis Bölme Sistemleri, Sineklik Sistemleri,Çerçeve Dekoratif, Duşa Kabin, Motorlu Panjur; Hizmetlerini Darıca, Gebze ve Çevre bölgelerde veren bir firmadır.

Hakkımızda

hakkimizdaBilgin Cam; Uzun yıllardır sektörün içinde yer alan, Müşteri Memnuniyeti ve Kaliteli ürün kullanımına önem veren bir firmadır. Firmamız; Kalite kadar estetiğinde önemli olduğunu bilen,ürün ve hizmette kaliteden ödün vermeyen, zengin renk çeşitleriyle birbirinden farklı model ve ürünlerle Cam Balkon, Pimapen, Alüminyum doğrama, Çerçeve Dekoratif, Duşa Kabin ve motorlu panjur işlerinizde sizlere hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini,hizmet ve üründe kaliteyi ilke edinen Bilgin Cam satış sürecinde ve sonrasında müşteri ilişkilerinin satışa kadar değil özellikle satıştan sonra başladığını bilerek müşterinin yanında olabilen bir anlayışın temsilcisidir.

Vizyonumuz

vizyonumuzGeleceği inşa edebilmek için geleceği görebilmek gerekir. Bizim penceremizden sadece gelecek görünüyor. Biz, bütün çalışmalarımızı bu doğrultuda, geleceği inşa etmek adına yapıyoruz. Vizyonumuz çağı aşan bir profesyonellik anlayışıyla göstereceğimiz performansımızın bizim ve bizimle birlikte yola koyulacak müşterilerimizin adına sektörün hak ettiğini düşündüğümüz
kalite standartı ve kurumsallık bilincini inşa etmesidir.

Sahip olduğumuz Tecrübe ve teknolojik alt yapımızı daha da ileriye taşıyarak; gelişen teknoloji ile birlikte siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmetler vermek ve Marmara bölgesinde Cam denilince ilk akla gelmek, sektör içerisinde öncülük etmek en büyük vizyonumuzdur.

Misyonumuz

misyonumuzSektöründe gelişime açık, yenilikçi, çalışanlarının ve müşterilerinin isteklerini ön planda tutan, çevreye ve doğaya karşı sorumluluğunu bilen, dürüst, ilkeli, güvenilir, çalışkan ve araştırmacı bir firma olmayı misyonumuz olarak benimseyerek, müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktır.

Bilgin Cam; Çalışanları ve yılların verdiği tecrübesi ile Müşteri odaklı, Çalışkan, Dürüst ve Güvenilir olmak en büyük misyonu olarak belirlemiştir.

Kalite Belgelerimiz

CE 1279-2/NB 0497

CE 12150-2/NB 0497

TÜRKAK AB-0045-YS

ISO 9001 - WCS

OHSAS 18001 - WCS

ISO 140001 - WCS

UKAS


İletişim & Ulaşım

Adres     : Kazım Karabekir Mah. Genç Osman Cad. No : 3 DARICA/Kocaeli
Telefon  : +90 (262) 655 98 35
GSM       : +90 (537) 378 19 40
E-Posta  : info@bilgincam.com.tr

İş Anlayışımız

İşlerimiz küçük, büyük ayrımına girmeden %100 müşteri odaklı ve memnuniyet sağlamak adına yapılır.

  • Müşteri Memnuniyeti 100%

  • Son Teknoloji Ürünler 100%

  • Kaliteli Ürünler 100%

  • 7/24 Destek 100%

Referans Mesajları

"Uzun zamandır çalıştığımız; kaliteli ve güven verici hizmetlerini takdir ettiğim bir firmadır. Sezgin YILMAZ

"Verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkürü borç bilir. Başarılarınızın devamını dilerim." Ahmet KAPLAN

  • © 2014 - Bilgin Cam - PVC Cam Üretim
  • Bu Site Seo Yazdır & Mb Bilişim Tarafından İnşa Edilmiştir.