BİLGİN CAM

 

Alüminyum Doğrama, Cam Balkon, Pimapen, Ofis Bölme Sistemleri, Sineklik Sistemleri,Çerçeve Dekoratif, Duşa Kabin, Motorlu Panjur; Hizmetlerini Darıca, Gebze ve Çevre bölgelerde veren bir firmadır.

Hakkımızda

Bilgin Cam; Uzun yıllardır sektörün içinde yer alan, Müşteri Memnuniyeti ve Kaliteli ürün kullanımına önem veren bir firmadır. Firmamız; Kalite kadar estetiğinde önemli olduğunu bilen,ürün ve hizmette kaliteden ödün vermeyen, zengin renk çeşitleriyle birbirinden farklı model ve ürünlerle Cam Balkon, Pimapen, Alüminyum doğrama, Çerçeve Dekoratif, Duşa Kabin ve motorlu panjur işlerinizde sizlere hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini,hizmet ve üründe kaliteyi ilke edinen Bilgin Cam satış sürecinde ve sonrasında müşteri ilişkilerinin satışa kadar değil özellikle satıştan sonra başladığını bilerek müşterinin yanında olabilen bir anlayışın temsilcisidir.

Vizyonumuz

Geleceği inşa edebilmek için geleceği görebilmek gerekir. Bizim penceremizden sadece gelecek görünüyor. Biz, bütün çalışmalarımızı bu doğrultuda, geleceği inşa etmek adına yapıyoruz. Vizyonumuz çağı aşan bir profesyonellik anlayışıyla göstereceğimiz performansımızın bizim ve bizimle birlikte yola koyulacak müşterilerimizin adına sektörün hak ettiğini düşündüğümüz kalite standartı ve kurumsallık bilincini inşa etmesidir.
Sahip olduğumuz Tecrübe ve teknolojik alt yapımızı daha da ileriye taşıyarak; gelişen teknoloji ile birlikte siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmetler vermek ve Marmara bölgesinde Cam denilince ilk akla gelmek, sektör içerisinde öncülük etmek en büyük vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Sektöründe gelişime açık, yenilikçi, çalışanlarının ve müşterilerinin isteklerini ön planda tutan, çevreye ve doğaya karşı sorumluluğunu bilen, dürüst, ilkeli, güvenilir, çalışkan ve araştırmacı bir firma olmayı misyonumuz olarak benimseyerek, müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktır.

Bilgin Cam; Çalışanları ve yılların verdiği tecrübesi ile Müşteri odaklı, Çalışkan, Dürüst ve Güvenilir olmak en büyük misyonu olarak belirlemiştir.

Kalite Belgelerimiz

  • CE 1279-2/NB 0497
  • CE 12150-2/NB 0497
  • TÜRKAK AB-0045-YS
  • ISO 9001 – WCS
  • OHSAS 18001 – WCS
  • ISO 140001 – WCS
  • UKAS
Yukarı