Bilgin Cam; Çerçeve Dekoratif konusunda siz değerli müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda uzman personeli ile size Çerçeve Dekoratif konusunda yardımcı olmaktadır. Çerçeve Dekoratif çeşitleri ve renk, boyut örnekleri ile birlikte dilediğiniz gibi Çerçeve Dekoratif yaptırabilirsiniz.

Darıca ve çevre bölgelerde Bilge Cam tarafından verilen bu; Çerçeve dekoratif konusunda en iyi hizmetleri sunan Bilgin Cam ile sadece iletişime geçmeniz yeterli,zamanı ve yeri siz söyleyin gelip hangi konu hakkında yardımcı olabileceğimize bakalım,çerçevelerinizi en güzel hale getirelim.Çerçeveleriniz boyutu bizim için önemli değildir,her işimizi özen ve itina ile yaparak temes esasımızı müşteri memnuniyeti olarak belirlenmiştir..   Darıca Bilgin Cam olarak müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmetleri sunma çabasındayız,ev dekorasyonunda duvarlar çok önemlidir. Boş duvarları olan evler; anısız kalmış, boş mekanlar gibi görünür.Duvarlara anılarını yerleştirerek ev dekorasyonuna Bilgin Cam desteği ile samimi bir renk katabilirsiniz

Kolay adımlarla duvarınız için toplanmış bir fotoğraf galerisi oluşturmanın en eğlenceli yolunu sizlerle paylaşıyoruz. Kullanılacak ekipmanlar en az yapımı kadar oldukça basit. Dikkat edilmesi gereken tek önemli nokta çerçevelerinin, uygulanacağı duvar üzerinde düzgün ve şık bir görünümde olmasının sağlanmasıdır. İşlemi duvara yapmadan önce, yerde birkaç ölçüm ve deneme yaparak duvar öncesi prova yapmakta fayda var. Bu prova aşamasında bir bant, metre ve kağıt kalem ile ölçümler yaparak kusursuz bir çalışma için ön çalışma yapılmış olur.

Yukarı