Bilgin Cam olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli kepenk ve panjur tamir hizmeti vermekteyiz. Bu işi yıllardır yapıyoruz. Birçok müşterimizi memnun ettik ve etmeye devam ediyoruz. Bünyemizde bulunan deneyimli ekibimiz sizler için 7/24 servis hizmeti vermektedir. Günün hangi saati olursa olsun bizden acil tamir hizmeti alabilirsiniz. Tamir hizmetinin yanında kepenk ve panjurlarınızın periyodik bakımları, montajı,yedek parça temini ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Gelin kepenk ve panjurlarınızı işin erbabı olan bizlere bırakın. Gözünü arkada kalmasın. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz !

Darıca ve Çevre bölgelerde verdiğimiz motorlu panjur hizmeti; Pencere sistemlerinde önemli olan kaliteye ekonomik bir şekilde sahip olabilmektir.Bilgin Cam pencerelerinde kalite standarttır. Bu standardın ön şartı ise ekonomik olmasıdır.Geniş bir profil yelpazesine sahiptir. Uygun adaptörle, çift açılım, pivot açılım, paralel çekme sürme pencere, çarpma, içe-dışa açılır (tek-çift) kanatlı kapı, açılı köşe dönüş yapmak mümkündür.

Göze hitap eden dizayn: Pürüzsüz yüzeyi ile pencerelerin görünümü her ev için bir kazançtır.
Sızdırmazlık: İki conta, cereyanın, tozun ve suyun içeri girmesine engel olurken evinizde hoş bir hava sağlar.

Havalandırma: Evinizde hoş bir hava sağlamak ve küflenmeye engel olmak için ideal bir havalandırma sistemi vardır.

Kullanım kolaylığı: Kolaylıkla açılır ve kapanır.

Bakım kolaylığı: Pürüzsüz yüzeyi ve 15ºlik eğimi ile temizlenmesi kolaydır.Ayrıca antistatik malzeme ile desteklenerek toz tutması en aza indirilmiştir.

Ses yalıtımı: Uygun izolasyon camları ile tam bir ses yalıtımı sağlanır.

Isı yalıtımı: 60 mm genişliğinde üç odacıklı profil sistemi ile optimal ısı izolasyonu sağlanır. Bu sistemle k=1,4 W/m2.K ısı geçirgenlik değerine ulaşılabilir..

Güvenlik: Pencere profilleri, hırsızlığa karşı özel güvenlik önlemleri takılacak şekilde üretilmiştir.

Yukarı