Bilgin Cam tamamı ISO 9001 Kalite belgeli sınırsız renk çeşidiyle Ara bölme duvar sistemleri, Hareketli Duvar Bölme Sistemleri, Ofis Bölme Sistemleri, ile sizlere en özel çözümleri sunmaktadır.Tedarikçilerimiz müşterilerimizden sonraki en büyük gücümüzdür.
Bilgin Cam olarak Ara Bölme Duvar, Ofis Bölme, Modüler Bölme Duvar, Ofis Bölme Duvar, Ara Bölme Sistemi, Bölme Duvar, Ara Bölme, Cam Bölme, Cam Bölme Duvar, Hareketli Duvar Bölme, Modüler Ofis Bölme Sistemi, Derzli Duvar Sistemi ve Otomatik Tente Sistemi konularında hizmet vermekteyiz.

Darıca ve çevre bölgelerde Bilge Cam tarafından; Ofis Bölme Sistemleri, büro ve ofislerde klasik duvar anlayışına alternatif siz değerli müşteri ve dostlarımızın daha şık görsel ve modern tasarımlarla tanınmanızı amaçlayarak geliştirdiğimiz Ofis Bölme duvar sistemlerimiz’dir. Ofis Bölme sistemlerimizi kategorize etmek gerekirse; Cam Cama Ofis Bölme Duvar, Tam Camlı Ofis BÖlme Duvar, Yarım Camlı Ofis Bölme Duvar, Taya Camlı Ofis Bölme Duvar, Modüler Derzli Ofis Bölme Duvar, Seperatör Ofis Bölücü Panel, Dolu Ofis Bölme Duvar olarak ayrılmış olup, siz değerli müşteri ve dostlarımızın beğenisine sunulmuştur.

Ofis Bölme Duvar Sistemlerinde sürekli yenilikleri ve gelişmeleri takip eden bir anlaşıya sahiptir. Ofis Bölme Sistemlerinin dışında komple tadilat ve dekorasyon hizmetide vermekte olan firmamız her türlü proje ve danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır.Bilgin Cam Bölme Duvar Sistemleri, kendini sürekli geliştiren ve güncel tutan genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla sorumluluk bilincine sahip siz değerli müşteri ve dostlarımıza en iyi şekilde hizmet etmeyi amaçlamaktadır.Bilgin Cam Bölme Duvar Sistemleri dünden bugüne, bugünden yarınlara büyük br kararlılık içinde emin adımlarla yürümektedir. Ofis Bölme Tadilat ve Dekorasyon, Modern Ofis Tasarımlarıyla geleceğin ofislerini tasarlıyoruz sloganı ile sektöründe iyi bir model ve marka olarak güven vermektedir. Ofis Bölme ürünlerimizden kısa kısa tanımlamaları ve örnek resimlerimizle sizlere bilgi vermeyi amaçlıyoruz.

1- Cam cama bölme, daha şeffaf çalışma alanları oluşturmak amacıyla tasaralanmış, Şık ve estetik görüntüsü ile
sisteme özel ince profilleri ile sticker ve logo çalışmalarına uygun ürünümüzdür.

2- Tam Camlı Bölme, Yatay kayıt atılmadan istenilen ölçülerde jaluzili yada çizgili cam kullanılarak daha sade bir
görüntü elde etmek amacı ile kayıtlarının dikey olarak bağlandığı ürünümüzdür.

3- Yarım Camlı Bölme, Müşterinin isteğine göre ahşap ve camın kullanıldığı daha ekonomik ısı ve ses yalıtım özelliği
sağlayan ürünümüzdür.

4- Yatay Camlı Bölme, Daha modern görüntü elde etmek amacıyla ofis bölmenin yatayına uygulanmış şeklidir. Yatay camlı bölme jaluzili, şeffaf camlı, çizgili camlı ve ahşap kullanarak zengin bir görünüm sağlamaktadır. Ayrıca ses ve ısı yalıtımı sağlayıcı özelliğede dönüştürülebilmedir.

5- Modüler Derzli Bölme, Belirli bir şartname standardı olup, 100cm ve 120cm klipsli yada kasetli duvar sistemimizdir. Ultra özelliklere sahip ürünlerimizin daha çok kamu yada mimari tasarımlarda tercih edilen ürünlerimiz TSE ve ISO belgeli ve marka değeri taşımaktadır.

6- Seperatör Bölme, Açık Ofislerde uygulanan ve yüksekliği müşterinin istediği ölçülere imkan veren ürünümüzdür. Duvar kalınlıkları 100cm, 80cm ve 60cm. modüler ve demonte şeklinde uygulamaya imkan veren ortak yaşam alanlarının vazgeçilmez tercihlerindendir.

7- Dolu Bölme, Alçıpan Bölme duvara alternatif olarak geliştirilmiş hızlı montajı sayesinde size zamandan tasarruf sağlayan duvar alternatifidir. 80cm duvar kalınlığına sahip kablo geçişlerine elverişli ısı ve ses yalıtımı sağlayan uygulamalarımızdan biridir.

Yukarı